Yeni yolumuz belirlendi Kalite Servis Başarı

2013 yılından bugüne elektronik haberleşme alanında faaliyet gösteren firmamız, tavan vinçleri ve araç üstü ekipmanların uzaktan kumanda sistemleri alanında siz değerli iş ortaklarımızın da desteğiyle her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir. Bize duyduğunuz güven ve destek için siz değerli müşterilerimize minnettarız. Konusunda uzman TEKNİK SERVİS ekibimizle ve satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübemizle yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetlerini en verimli biçimde veriyoruz. Uygur Elektronik olarak satış sonrası destekle de siz değerli müşterilerimizin daima yanınızdayız. Uygur Elektronik, müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir, sorunlara zamanında çözüm üretir.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olma hedefini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.

Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutarak, yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenlik kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

Her zaman özgün, kaliteli ve daima zamanında ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik özgünlük, ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz. Köklü ve güçlü yapımızla gelecek nesillere övünülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket haline gelerek ülkemizi dünya global arenasında en iyi şekilde temsil ederek ülkemiz ve ülkemiz insanına değer katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Geleneksel değerlerden ödün vermemek, teknolojiyi daima takip edip uygulayarak yapılarında kalite ve konforlu yaşam şartları sunmak, doğaya saygılı, yasal şartlara uygun, fonksiyonel ve estetik yapılar inşa etmek, bizi bugünlere getiren değerlerimiz ve bugüne kadar ortaya çıkardığımız birbirinden kıymetli projelerinizin bizlere vermiş olduğu özgüven ile inşaat sektöründe daima kalıcı izler bırakan, örnek olan ve standartları yükselten projelere imza atmak öncelikli olarak misyonumuzu oluşturan kriterlerimizdir.


Uygur Elektronik Şubeleri

Uygur Elektronik olarak bu üstün kaliteli markanın ürünlerini 2013 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz.

Merkez

Silivri / İSTANBUL

Uygur Elektronik olarak Fevzipaşa Mah. Gazipaşa Cd. No:42/B Silivri / İSTANBUL adresinde bu üstün kaliteli markanın 2013 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz. Bize duyduğunuz güven ve destek için siz değerli müşterilerimize minnettarız.